Geoblog.pl    piernik94    Podróże    Azjatyckie TygrysiÄ…tka!    W drogÄ™.. Ale jak to?! Czemu nie z Polski?!

W drogÄ™.. Ale jak to?! Czemu nie z Polski?!

Japonia
Japonia, ÅŒsaka

Już śpieszę z wyjaśnieniami. Tak się złożyło, że od niedawna mieszkam w Japonii. Dlatego też tutaj zaczynam swoją wakacyjną podróż i tutaj mam nadzieję ją skończyć. Tymczasem również Japonia dla wielu osób jest mekką turystyczną i niektórzy czytelnicy tego mini-bloga zapewne pragną informacji na temat życia codziennego oraz atrakcji, które czekają na każdego, kto ma zamiar odwiedzić tę część naszego globu. Zainteresowanych zapraszam do lektury mojego innego bloga:

Dodatkowo, korzystając z okazji chciałbym polecić bloga mojego kolegi (w małym stopniu gdzieniegdzie byłem współtwórcą postów). Opisuje on naszą wspólną podróż po Półwyspie Bałkańskim:

Wracając do tematu - moim pierwszy celem jest Kuala Lumpur w Malezji. Na pierwszy wpis "z prawdziwego zdarzenia" zapraszam za około 6 dni. Życzę przyjemnej lektury!

EDIT: Pamiętam o wpisach, tylko zauroczony widokami nie znajduję czasu na uzupełnianie bloga. (Phi! Też mi wymówka!) W związku z tym zmieniam formułę. Kolejne posty opublikuję jako całość, po zakończonej podróży ;)

EDIT2: Niestety nie jestem w stanie zaopiekować się tym blogiem aż do ok. 20. września z powodu sesji egzaminacyjnej.

Zasoby: 5 wpisów5 4 komentarze4 318 zdjęć318 0 plików multimedialnych0

10.08.2015 - 26.08.2015